Zima coraz bliżej nas. Pojawiają się już pierwsze przymrozki dlatego producenci nie czekając na pierwszy śnieg prezentują nam swoje nowe kolekcje ubrań. Nie inaczej jest w przypadku firm Alpinus i Campus. Producenci Ci zaprezentowali bardzo ciekawą kolekcję która charakteryzują się w tym sezonie bardzo stonowane kolory.

Przyglądając się bliżej kolekcji Alpinusa warto zauważyć kilka nowości. Ciekawą propozycją jest kurtka zimowa Crawford która wyposażona jest w nowoczesną dzianinę o nazwie PrimaLoft. Jest to jedna z najlepszych dzianin które chronią przed przepuszczaniem kropel wody do środka ale jednocześnie zapewnia wysokie odprowadzanie wilgoci i zbędnego ciepła na zewnątrz. A przy tym cena na poziomie około 300 zł czyni ją bardzo pożądanym towarem.

Campus także w swojej kolekcji posiada wiele ciekawym pozycji. Niezmiernie ciekawą jest kurtka Meredit. Producent wyposażył ją w membranę Vaportex Pro która podobnie jak PrimaLoft chroni i zapewnia wysoki poziom oddychalności. Jednak na plus tej drugiej membrany jest jej wyższa ścieralność i wyższa odporność na ścieranie.Biorąc pod uwagę propozycję tych dwóch producentów można się spodziewać zaciętej walki pomiędzy nimi, co dla nas może skutkować niższymi cenami i ciekawymi promocjami.

ralph lauren sale,ralph lauren outlet,cheap christian louboutin,louis vuitton outlet,ralph lauren polo pas cher