Dużo mężczyzn i kobiet zresztą też bardzo luźno podchodzi do tematu bielizny nie zdając sobie sprawy z tego jak poważna jest to sprawa. Są to zwykle wulgarne żarty, które nie mają większego znaczenia, ale jednak są. Podczas gdy ubrania damskie wszelkiego rodzaju (w tym bielizna damska) to sprawa wielkiego biznesu, który nadal prężnie się rozwija.

W każdym mieście można się natknąć na liczne sklepy oferujące ubrania damskie przeróżnego rodzaju i w których sprzedaż jest naprawdę dobra i na wysokim poziomie zapewniając często ogromne zyski dla właścicieli takich sklepów. Odwiedzając liczne strony internetowe o przeróżnej treści można się co chwilę natknąć na reklamy sklepów internetowych, których głównym asortymentem jest właśnie bielizna damska. I co więcej – są to bardzo różne sklepy. Ich ilość wynika z bardzo dużych korzyści jakie mają osoby je prowadzące w ramach licznych programów partnerskich organizowanych przez producentów bielizny, w jakich uczestniczą. Nie muszą wiele inwestować, a sprzedaż jest wyjątkowo łatwa – wystarczy, że zadbają o reklamę a prowizja ze sprzedaży może się okazać całkiem pokaźnym dochodem.

Podobnie z innymi sklepami odzieżowymi dla kobiet, które są praktycznie wszędzie i sprzedają w ogromnych ilościach. Sprawa z ubraniami dla mężczyzn jest już całkiem inna i chociaż też są łatwo dostępne to jednak czasami trzeba się wysilić by znaleźć dokładnie to czego się szuka. Jak z tego widać jest to dla wielu ludzi poważny temat, który pozwala na utrzymanie i nie powinno się raczej z niego dworować.