Małe i luksusowe portfeliki damskie są adresowane do kobiet, które cenią minimalizm i praktyczność. W takich portfelach zmieścimy pieniądze, ale nie zajmą one dużo miejsca na przykład w wizytowej torebce. Te damskie portfele są idealne do zmieszczenia w dłoni, znacznie trudniej je ukraść, są mniej widoczne, to bardzo osobisty gadżet. Są one również świetnym pomysłem na oryginalny ale jakże praktyczny prezent dla każdej kobiety. Przyjaciółce możemy podarować luksusową i piękną portmonetkę, dla siostry wybierzmy może coś klasycznego, ale kobiecego. Mama na pewno ucieszy się z pięknego, skórzanego portfela w ponadczasowym kolorze.

Dla młodszej dziewczyny świetnym wyborem będzie oryginalny portfelik z kolorową aplikacją. Ukochanej kobiecie mężczyzn może podarować piękny, na przykład czerwony portfel, który podobno sprzyja oszczędzaniu. Taki prezent jest luksusowy, elegancki i z klasą. Damskie portfele są bardzo chętnie kupowanym prezentem, ze względu na swoją praktyczność i estetykę. Wielu paniom zwykłe, czarne portfele kojarzą się z męskimi, ale przecież właśnie takie są eleganckie i gustowne.
Klasyczne damskie portfele są bardzo stylowe i pięknie prezentują się w połączeniu z czarną, skórzaną torebką. Czerń jest kolorem uniwersalnym, bardzo eleganckim i na pewno każda wielbicielka tradycji doceni taką barwę portfela. Jest idealna bez względu na wiek. Ponadto skóra jest bardzo miła w dotyku, co panie bardzo sobie cenią. Zarówno czarne jak i kolorowe portfele mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi każdej kobiety.