Tworzenie profilu randkowego online jest niełatwe. Wiele osób uważa to działanie za bardzo trudne. Oczywiście, może nieść ze sobą wyzwania, być frustrujące i czasami nawet odrobinę przerażające. Jednak może tak się dziać z uwagi na brak informacji. Dzisiaj otrzymają Państwo kilka niezbędnych porad jak stworzyć dobry profil na stronie randkowej. Na takim profilu nie należy przesadzać z zaletami, jeśli ktoś wymienia dziesiątki zalet to wydaje się być osobą z papieru, a nie realnym człowiekiem.

 

Jeśli masz poczucie humoru to pokaż to. Jeśli potrafisz opowiadać historie zademonstruj to. Pewność siebie jest zaletą, ale nie musisz nadmierne jej pokazywać. Czytaj profil osoby, która Ciebie interesuje uważnie, znajdź to, co najbardziej interesujące w takim profilu. Powiedz, że jesteś zainteresowany drugą osobą, postrzegaj tę osobę jako całość. Nie wypytuj nachalnie, rozmawiaj, okazuj zainteresowanie. Doceń zalety drugiej osoby, pokaż jej siebie w całej krasie. Nie unikaj kontaktu i nie rań jej uczuć. Zainteresowanie, uwaga, zbliżanie się do drugiej osoby są bardzo ważne. Nie zaniedbuj budowania relacji, staraj się pokazać drugiej osobie, że Tobie na niej zależy. Jest to bardzo ważne w kreowaniu relacji i budowaniu tego, co najważniejsze między Wami.

 

Na profilu prezentuj się godnie, nie pokazuj obnażonej sylwetki, grubiańskich opisów, nie pomijaj tego, co najważniejsze, czyli prezentowania własnego wnętrza. Samochód, dom oraz inne oznaki materialnego statusu są ważne, ale nie najważniejsze. Najbardziej istotne jest to jakim jesteś człowiekiem. Nie używaj skrótów, pisz ładne mejle lub listy. Kobiety to lubią. Panowie także oczekują informacji, a nie krótkiego telegramu – dziel się z nimi informacją o sobie – takiej porady można udzielić paniom. Jeśli jesteś kobietą nie publikuj półnagich zdjęć, pokazuj siebie w pełni urody, ale nie kreuj się na miss, jeśli masz więcej niż 30 lat i na miss bynajmniej nie wyglądasz. Wydobywaj swoje największe atuty i nie unikaj pokazywania tego, co w Tobie najważniejsze – uśmiechu, wnętrza, hobby, zainteresowań.

 

Nie zamieszczaj zdjęć retuszowanych programami graficznymi. Naturalność, uczciwość oraz prawdziwość – te cechy prezentuj całemu światu, pokaż swoją wewnętrzną urodę, a nie wyłącznie zewnętrzne walory. Dobre zdjęcia tak, ale naturalne. Jeśli nie masz takich poproś przyjaciela lub przyjaciółkę o ich zrobienie. Zabierz ze sobą aparat fotograficzny i przygotuj zdjęcia. Selfie jest do akceptowania, ale nie może to być wyłącznie zdjęcie tego rodzaju. Nie zamieszczaj na swoim profilu 50 fotografii. Wystarczy kilka dobrej jakości profesjonalnych zdjęć. Dobry profil powinien skupiać uwagę innych osób swoją jakością.

 

Wiesz już wszystko? Zatem możesz zarejestrować się w serwisie z ogłoszeniami towarzyskimi DateZone i zacząć randkować!