Są takie rodzaje ubrań w szafie kobiety, dzięki którym można stworzyć naprawdę wiele zestawów awaryjnych na wszelkie okazje, kiedy szybko musimy zdecydować co ubrać, a mamy wyglądać elegancko i stylowo. Chyba każda pani zna ten stan, kiedy po otwarciu szafy okazuje się, że nie ma co na siebie włożyć, jednakże dzięki białej koszuli o długości do połowy uda ten problem nie powinien się powtórzyć, trzeba tylko wiedzieć w jaki sposób ja zestawiać z innymi elementami garderoby.

 • na randkę
  Biała koszula z połyskującymi leginsami i paskiem to idealne zestawienie na spotkanie z ukochanym Jest to strój, który łączy w sobie elegancję i swobodę, a także kobiecość. Do zestawu w razie chłodniejszej pory roku można dołączyć skórzaną kurtkę. Jako dodatek można wybrać wiszące kolczyki lub kolię.
 • spotkanie biznesowe
  Stosownym na taką okazję zestawem zawsze jest biała koszula włożona w spódnicę ołówkowa. Do tego dobry zegarek i czarne szpilki na niewysokim obcasie i już wyglądamy profesjonalnie. Tym strojem nie złamiemy żadnego dress codu.
 • impreza
  Wbrew pozorom biała koszula pasuje także na imprezę. Wystarczy wystylizować ją z mocnymi dodatkami takimi jak  naszyjnik i bransoletka oraz fantazyjna fryzura. Na dół wystarczą dobrze skrojone, obcisłe jeansy i czerwone szpilki.
 • obiad z rodziną
  Tutaj również biała koszula sprawdź się idealnie. Można ją zastosować w połączeniu z eleganckimi tkaninowymi spodniami lub leginsami i kardiganem. Do tego przyda się stonowana chusta i okulary z mocnych oprawkach.

To przykłady jedynie czterech stylizacji, jednakże z postawnością dzięki wyobraźni i kreatywności jesteśmy w stanie stworzyć ich więcej.