Spotykanie samotnych osób może być sposobem na przełamanie samotności oraz nudy. Niektóre osoby z bycia singlem lub singielką uczyniły swoje życia i profesję. Osoby wykonujące prace biurowe, zarządzające innymi często są samotne. Nie mają czasu na relacje, lubią swoje singlowanie. Czerpią wiele z życia zawodowego i lubią poznać kogoś od czasu do czasu. Jednak ich praca pochłania czas w 90 procentach. Nie chcą pracować od 9.00 do 17.00, lecz marzy im się wielka kariera. Próbują rozwijać swoje profesjonalne umiejętności, lecz zaniedbują własne prywatne życie oraz szczęście. Jakie są wady poznania takiej osoby? Na pewno poczucie, że praca jest najważniejsza, pieniądze są istotne, a bliska osoba znajduje się na uboczu. Spędzają czas poza domem, czyli z dala od bliskiej osoby. Są perfekcjonistami, w ich świecie nie ma miejsca na niedoskonałość, błędy, uchybienia. Praca jest najpierw, później jest czas na życie.

 

Jak unikać spotkania takich osób? Rozmawiać, dowiedzieć się jak taka osoba żyje, jakie miejsce w jej lub jego życiu odgrywa praca, spytać o hobby. Rozmowa oraz obserwacja dają wiele informacji i na tym trzeba się skupić. Jeśli partner skupia się na pracy, myśli o niej przez cały dzień, nie ma dla Ciebie czasu to lepiej poszukaj innej osoby. Profesjonalni single są trudni i nie każdy potrafi z nimi wytrzymać. Lubisz grać drugie skrzypce? Ok, wobec tego profesjonalny singiel może być Twoją drugą połówką.

 

Jeśli jednak wolisz żyć inaczej, to daruj sobie i poszukaj innego człowieka w serwisie z anonsami DateZone. Nie skupionego non stop na karierze, lecz pragnącego rozwoju i szukającego możliwości zainwestowania uczuć. Pieniądze i kariera na pewno nie są najważniejsze. I takiej osoby poszukaj. Osoby, która czasem spojrzy w Twoje oczy, ale zawsze będzie patrzyła w tym samym kierunku, co Ty. Perfekcjonizm powinien być sygnałem ostrzegawczym. Im ktoś jest bardziej perfekcyjny, tym trudniej z nim wytrzymać. Empatia, uczucia, poczucie humoru – to cechy, które są ważne. I takich osób szukaj, osób mających takie właśnie cechy.