Nasza inwestycja charakteryzuje się doskonale rozwiniętą komunikacją. Bemowo jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, można z niego bez problemu dotrzeć do każdego punktu miasta, zarówno tramwajem, jak i autobusem. Co więcej, za kilka lat pojawi się w okolicy stacja II drugiej linii metra, która pozwoli na jeszcze szybszą komunikację. To informacja, która z pewnością ucieszy klientów inwestycyjnych, ponieważ wzrośnie cena mieszkań w tej okolicy, dzięki czemu ich właściciele będą mogli podnieść cenę opłat za wynajem.

Mieszkanie w Lazurowa 168 to idealne miejsce do życia w stolicy: z jednej strony znajduje się niedaleko centrum Warszawy, z drugiej zaś – jest to przestrzeń: oddalona od zgiełku miasta oraz tłumu hałaśliwych przechodniów, co pozwala na relaks oraz odpoczynek po trudach codziennego dnia. Z znajdujący się obok park oraz rezerwat pozwoli „naładować akumulatory” na łonie natury, w zielonym otoczeniu i przyjaznej okolicy. Dla tych, którzy wolą jednak spędzać czas w aktywny sposób, z pewnością przypadnie do gustu znajdująca się w pobliżu ścieżka rowerowa. Z kolei obecność znajdującej się obok ulicy Narwik umożliwia szybkie zrobienie zakupów, pójście do apteki , czy też spotkanie się z przyjaciółmi w jednej z urokliwych kawiarni.

W mieszkaniach znajdują się okna trzyszybowe, które dodatkowo zapewniają nam wyciszenie od strony gwarnej ulicy. Okna są duże, dzięki czemu wewnątrz mieszkania jest jasno i słonecznie. Znajdujące się w mieszkaniu przeszklone balkony to z kolei świetna okazja do aranżacji własnego wymarzonego ogrodu zimowego, który może uatrakcyjnić nie tylko wygląd mieszkania, ale również przysłużyć się do zaoszczędzenia ciepła wewnątrz. Eleganckie, wykonane z drewna elementy elewacji nadają całemu budynkowi uroku, a zarazem prestiżu. Co więcej, cechują się one wysoką trwałością oraz nie tracą swojej urody wraz z upływem czasu.

Dzięki funkcjonalnemu rozkładowi pokoi, można zaaranżować całe mieszkanie w sposób dostosowany do własnych, indywidualnych potrzeb. Takie układ umożliwia wiele rozwiązań: w mieszkaniu jednopokojowym łatwo jest, przykładowo, wydzielić sypialnię. Nasza inwestycja to również gwarancja bezpieczeństwa. Osiedla są ogrodzone, dzięki czemu dzieci bawiące na znajdujących się w ich obrębie placach zabaw, zawsze będą mogły czuć się bezpieczne.

Oferujemy kompleksową obsługę: przeprowadzamy Państwa przez całą transakcję oraz – w razie potrzeby – zapewniamy pomoc Doradcy Finansowego oraz architekta wnętrz. Miłośników zdrowego stylu życia z pewnością ucieszy również cała sieć ścieżek rowerowych, które rozlokowane są na terenie Bemowa.