W poprzednim artykule omówiliśmy podstawowe liczby ekspresji. Jednak oprócz standardowych 1-9 istnieje również 11,22,33.  

11 to liczba mistrzowska przypisana do osób, które mają wielką moc, ale nie zawsze uświadamiają sobie jej istnienie. Dzięki Twojej niebywałej wrażliwości i świadomości  od zawsze dało się jesteś stworzony do wyższych celów. Osoby z 11 są bardzo emocjonalne i tkwią w nich znacznie silniejsze uczucia, przez co czasem może się okazać, że ciężej zdobyć ich zaufanie.

Liczba 22 to kolejna liczba ludzi z wielkimi aspiracjami. 22-ki chcą pozostawić po sobie widoczny ślad w cywilizacji i przyczynić się do dobra ludzkości. Osoby związane z tym numerem mają niesamowity dar inspirowania innych. Niestety chęć pozostawienia po sobie czegoś więcej może prowadzić do frustracji, co często zdarza się dwudziestkom dwójkom. Niemniej to właśnie ten numer pozwala optymistycznie patrzeć na szanse stworzenia rzeczy wielkich.

Ostatnią liczbą ekspresji jest 33. Jest to numer znakomitych mentorów, którzy potrafią jak nikt inny przekazywać swoją wiedzę. W dużej mierze cechy 33 pokrywają się z szóstką – zwłaszcza w zakresie osiągania harmonii, ale niestety również ta liczba ma możliwość kształtowania negatywnych efektów. Przez to jednocześnie może być wykorzystywana w celu tworzenia rzeczy dobrych, ale także do powstawania zła.